Metal Etiket

Metal etiket sektörü bilindik matbaa şirketleri gibi işlemiyor, Daha sektörel tercih edilen reklam ve bilgilendirme yöntemidir. İhtiyacınızı karşılaması adına birçok çeşitleri ile sektörde adını duyurmuş durumdadır.

Metal Etiket

Metal Etiket Reklamcılığı Bir makinede yada konteynerde yada bir üründe göze çarpan en önem içeren gerekli bir detaydır. Ürün ve hizmetin markası ve yapısı gibi öz niteliklerinin , markanın ve/veya firmanızın künyesinin de öne çıkarıldığı metal etikettir. Aynı anda bir duyuru ve bilgilendirme panosu özelliği taşımaktadır.

Metal Etiket
Metal Etiket

Bir ürünün yüksek ömürlü olması çok önemlidir, lakin buna paralel olarak. Metal etiketinin de aynı sınırda yazılarının ve metalinde kaliteye sahip olması önem taşımaktadır. Bu sebeple çeşitli ebat ve kalın yapıya sahip üretilen metal ve alüminyum etiketler, kırılgan ve narin dayanıksız olmayan, ısıya dayanıklı, her tür hava ve yaşam koşullarına şartlarında boyası ve yazıları akmayacak şekilde üretilmişlerdir.

7göl Reklam

Ürün üzerinde uzun seneler ürünü anlatmaya ve kalıcı olarak reklamınız yapmaya devam edecek olan metal etiket lerinizin tasarımları. Alanında uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır.

7göl reklam olarak Etiketlerinizi gerek sayısı ve özelliği bakımından, gerekse kalite ve zamanında teslimat hususlarında en iyi hizmeti sunarak, siz tercih eden kullanıcılarımız talep ve arzularına en uygun şekilde üretilmektedir

Metal Etiket ÇeşitleriAlüminyum EtiketLeksan / PVC EtiketPaslanmaz Etiket, Damla etiket gibi ürünlerden oluşmaktadır

 

 

Add a Comment