Endüstriyel Mutfak Servisi

Sizlere Endüstriyel Mutfak Servisi hizmetleri veren şirketimiz Servis Asia olası sorunlara acil destekler verebilen ve kusursuz iş planı ile ticaret haneniz deki pişiriciler, yıkayıcılar, ocaklar arıza yaptığı anda teknik servis şirketimiz aynı gün içinde sizlerin ürünlerine acil ve kaliteli servis destekleri sunmaktadır.

Endüstriyel Mutfak Servisi

Acil ve kurumsal tamir desteği verirken olası arızaların önüne geçmek adına Endüstriyel Mutfak Servisi şirketimiz bakım desteği ve planlaması yaparak onarılması gereken. Mutfak ekipmanları tamiri ile ilgili gerekli düzenlemeyi yapmaktan kaçınmıyoruz. Uzman çalışan kadromuz olumsuz durumdaki ürünleriniz için etik olan tüm çalışmalarla sizler tarafında tercih edilen ürünlerin gerekli bakım ve onarımına ilişkin çalışmaları sağlamaktadır. Teknik ekibimizle çalışmalarımız gerekli kontrollü şekilde gerçekleşip 1 sene garantili olarak tüketicilerimize sunulmaktadır.

Endüstriyel Servisi

Kimi zaman çalışmalarımızı atölyemizde yapmamız gereke bilmekte. Ama genellikle ürünler yerinde tamir edilmektedir. Olası tüm sıkıntıların zamanında giderilmesi için elimizden gelenin çok ama çok daha fazlasını yaparak sorunların giderilmesi için çalışmalarımızı gerçekleştirmekten kaçınmamaktayız. Endüstriyel Servisi için vazgeçilmez en iyi firmalar arasında yeralmaktadır.

 

Add a Comment