Açık Kök Ceviz Fidanı

Açık Kök Ceviz Fidanı

Kurulduğumuz günden bu yana, fidancılık hizmetimizi geliştirerek müşterilerimizin en kaliteli ve meyve veren fidanlarla buluşmasını sağlıyoruz. Ürettiğimiz ve hızlı kargoyla gönderdiğimiz fidanlarımız sayesinde sizler de bahçelerinizde, evlerinizde meyve ağaçları yetiştirerek, kendi meyvenizi yiyebilirsiniz. Fidanlarımız oldukça sağlıklı ve meyve verecek şekilde yetiştirilmiştir. Birçok meyve fidanı, kiraz, erik fidanını internet sitemizden satmaktayız. Aynı zamanda badem ve açık kök ceviz fidanı satışı da gerçekleştirmekteyiz.

Ceviz Fidanı Cinsleri

On üç farklı ceviz fidanıyla müşterilerimizin dilediği ürünü satın almasını sağlıyoruz. Kendi iklimine ve özelliklerine göre seçilmesi gereken fidanlarımız Yalova, ronde, pedro, oğuzlar, sebin, Bilecik, cisco fidanları ve dahası olarak sitemizde satılmaktadır. Fidanlık.COM.TR Sizler için Meyve Fidanı Anaçları konusunda organik Fidanlar ve Açık Kök Fidanlar sunmaktadır. Üye olarak sipariş verebileceğiniz gibi Whatsapp destek hattımız aracılığıyla bizlerle iletişime geçerek, fidanlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sitemizdeki tüm fidanlarımızı sertifikalı şekilde uygun ortam ve koşullarda üreterek satmaktayız. Dilerseniz banka hesap numaralarımıza havale yaparak ya da internet bankacılığı aracılığıyla ödemelerinizi yapabilirsiniz. Fidanlarımıza herkesin ulaşabilmesi için uygun fiyatta ve yüksek kalitede hizmet vermekteyiz.

Add a Comment